מידע למטייל

ס. חואן דל סור נוסדה כעיירת דייגים קטנה ושקטה השוכנת במפרץ יפהפה לא הרחק מהגבול עם קוסטה ריקה במרוצת השנים התפתחה העיירה למוקד תיירותי נהדר המושך אליו תיירים רבים במהלך כל השנה בעיירה נוצר אורח חיים נפלא המגוון בין העולם המערבי התוסס לבין הים הטבע והשקט לכן תמצאו הרבה רגעים של שקט ושלווה, ומצד שני גם מסיבות, מסעדות, וחיים תוססים ואטרקטיביים. מיד כשתכנסו לעיירה תבחינו כי הספורט הימי הוא הציר המרכזי שסביבו הכל זז. הנופים המדהימים והשקיעה הנשקפת אל מעל החוף פשוט ממכרים בית חב"ד הגיע לסאן חואן בשנת תשע"ב (2012) ומאז מהווה מרכז יהודי במדינה.

בית חב"ד זה בית:

דבר ראשון כשמגיעים, חווית הביקור חובה . השמחה, המשפחתיות, והחמימות ללא גבולות יקבל כל אחד שנכנס לבית חב"ד במתחם הבית חב"ד תוכלו גם למצוא פינת ישיבה גדולה עם קפה ואינטרנט אלחוטי חינם,מסעדה כשרה , בית כנסת, שיעורים, אוזן קשבת ואהבת ישראל אמתית לכל אחד ובכל זמן !

ייעוץ והכוונה:

בית חב"ד ישמח לייעץ ולכוון בכל דבר הנצרך, ניווט בעיירה, טלפונים של מדריכי גלישה וטיולים, נהגי מונית ושאטלים למדינות הסמוכות, המלצות ועוד...

שימו לב: דרך הבית חב"ד ישנם הנחות למספר אטרקציות באזור.

גם ברגעים הקשים בית חב"ד תמיד פה בשבילכם: עזרה בשירותי רפואה, חילוץ וביטחון בכל רחבי המדינה.

פעילות וטיולים על בסיס שבועי.: הישארו מעודכנים ועקבו אחרי דף הפייסבוק שלנו .

בכל ימי שישי, שבת, וחג נערכות סעודות חגיגיות ומפוארות בבית חב"ד .

שגרירים של כבוד

פעילותו של בית חב"ד מוערכת מאד באזור, בהיותכם מטיילים ישראלים הנכם מייצגים אותנו, אנא ייצגו אותנו בכבוד והשתדלו להתנהג בצורה המתאימה ליהודים.

שעות פעילות:

שעות פעילות: הבית חב"ד פתוח מהשעה 9 בבוקר ועד השעה 22:30 בלילה.

נתראה בקרוב משפחת בית חב"ד סאן חואן דל סור, ניקרגואה..

פרגנו לנו ברשתות החברתיות בבקשה